Specyfikacja - Cross Reference:
9576C085002,
AH85002,
732912,
MD5380,
AH7002,
DNC085002,
C3427,
208317A,
140264602,
SAC085002,
2652C102,
306018,
ME047817,
20114277,
686332,
CA11030,
3I0015,
94455,
33500346,
531755,
10000379,
88455,
SFA8502H,
54802291,
WGA1132,
7308500200,
ORO23180164,
300723,
98211,
SL12923,
11533,
DC085002,
73267,
00810053,
AF1019,
| Średnica wylotu | 63.5 mm (2.50 inch) |
| Maksymalna średnica korpusu | 215.9 mm (8.50 inch) |
| Długość korpusu | 165.1 mm (6.50 inch) |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Przepływ znamionowy – zakres nis. | 3.7 m³/min (131 cfm) |
| Przepływ znamionowy – zakres śr. | 4.7 m³/min (166 cfm) |
| Przepływ znamionowy – zakres wys. | 5.3 m³/min (187 cfm) |
| Ograniczenie – zakres nis. | 102 mm H2O (4.02 inch H2O) |
| Ograniczenie – zakres śr. | 152 mm H2O (5.98 inch H2O) |
| Ograniczenie – zakres wys. | 203 mm H2O (7.99 inch H2O) |
| Rodzina filtrów | ECC |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Marka | DuraLite™ |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |