Specyfikacja - Cross Reference:
LK539,
MDA2841,
3739383,
HD6565,
C12155,
3041939,
AG185,
810595,
2654833,
LX222,
3142947R1,
A727,
IS149,
20861,
7211463700,
84970S,
00810595,
T114637,
C3739383,
P114637,
RTC3174,
PM1160,
12G903,
12HSOO,
0009839332,
0370950,
SA16637,
DAFRTC3174,
114A,
3I0083,
9839332,
3142497R1,
8434810,
MA709,
P117015,
| Średnica zewnętrzna | 115 mm (4.53 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 64 mm (2.52 inch) |
| Długość | 354 mm (13.94 inch) |
| Długość całkowita | 367 mm (14.45 inch) |
| Skuteczność | 99.95 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |