Specyfikacja - Cross Reference:
87638,
90-6018T1-CNH,
AF929,
LAF1456,
FC412,
20976,
P122425,
93638,
42638WIX,
SL8862,
ARM122425,
906018T1,
686676,
70149N,
LA720,
A73004,
810668,
AF122425,
71368962,
CA1575SY,
SA10879,
,
HD7445,
AF3004,
HDA5440,
70561N,
BS01-130,
G122425,
42638,
122245,
122425,
QSA1575SY,
AF2638,
3I0156,
PA2410,
| Średnica zewnętrzna | 194.1 mm (7.64 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 153.4 mm (6.04 inch) |
| Długość | 431.8 mm (17.00 inch) |
| Średnica otworów śrub | 16.76 mm (0.66 inch) |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Bezpieczeństwo |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Bezpieczeństwo |