Specyfikacja - Cross Reference:
QSA578SY,
92315911,
TM216,
9576P124868,
1930704-CNH,
AF2259,
84644S,
SL81004,
101082,
1987429022,
AF4595,
HD6555,
00810841,
810594,
9009691,
3I0194,
70686821,
A72259,
AF2955,
U14595,
AES2049,
A757,
AF124868,
9261165,
HF1286,
810691,
P124868,
810841,
70690304,
92315917,
9261164,
0690304,
LA482,
A72259Q,
9002263,
| Średnica zewnętrzna | 219.6 mm (8.65 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 179.2 mm (7.06 inch) |
| Długość | 524.8 mm (20.66 inch) |
| Średnica otworów śrub | 22.73 mm (0.89 inch) |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Bezpieczeństwo |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Bezpieczeństwo |