Specyfikacja - Cross Reference:
AF131337,
HD6665,
SFA5890S,
PCA572SY,
HP701,
70193N,
42628,
899220C91,
Y05811107,
AF4730,
87628,
SS035,
3I0255,
131337,
WGA419S,
36010907,
365904,
9576P131337,
AF907,
G115890,
GA714,
AF2313Q,
TM223,
LAF1780,
SA10857,
U15890,
A62313,
115890,
FA960,
935693CI,
AE30507,
HF108,
7211589000,
AF2313,
92315711,
| Średnica zewnętrzna | 151.1 mm (5.95 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 123.1 mm (4.85 inch) |
| Długość | 355.6 mm (14.00 inch) |
| Średnica otworów śrub | 22.73 mm (0.89 inch) |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Bezpieczeństwo |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Bezpieczeństwo |