Specyfikacja - Cross Reference:
,
SA11837,
94630,
AES2037,
46630WIX,
810751,
70389N,
88630,
SFA1397P,
3I1030,
AF1171,
A835C,
E7HZ9601C,
6947719,
FA959,
5619356941,
WGA805,
94694,
FA1075,
AF131397,
3I0268,
E1490L,
935694C1A,
00810751,
3819356941,
A63408,
A5434,
SL8907,
PA2538,
5016603M1,
935694C1,
AF4772,
E2183,
LAF1819,
P131397,
| Średnica zewnętrzna | 264.3 mm (10.41 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 153.3 mm (6.04 inch) |
| Długość | 406.3 mm (16.00 inch) |
| Długość całkowita | 419 mm (16.50 inch) |
| Średnica otworów śrub | 16.76 mm (0.66 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |