Specyfikacja - Cross Reference:
020233,
AR40322,
AS8547,
K699,
AF136258,
AE16680,
SL81070,
00810779,
SFAG030,
70217N,
ARM529K,
42134WIX,
Y06002611,
16546G0300,
136258,
TA7390,
AP102334K,
A511C,
AH19848,
810779,
20233,
FA197,
LA160F,
QSAK556,
AFK699,
LAF2334,
,
PA699,
U02334,
AH19848H,
7012664,
AF402K,
PA1752FN,
AR40320,
U02334K,
| Średnica zewnętrzna | 133.6 mm (5.26 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 67 mm (2.64 inch) |
| Długość | 228.6 mm (9.00 inch) |
| Mniejsza śr. zewn. | 16.76 mm (0.66 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | JOHN DEERE AH19848 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Żebrowany |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |