Specyfikacja - Cross Reference:
QSA1534,
G430929,
,
AP929HD,
1298058HI,
SL5913,
A8521,
279627,
AF779,
AP416HD,
AR82915,
250CX554,
779AIR,
AF3018,
WGA690S,
1457433201,
LAF1888,
84747S,
AF1637,
3I0310,
87013374,
1298058H1,
AF1636,
AF2979,
42674WIX,
AR57024,
AF421,
AF2980,
026P136405,
PMA416HD,
CA1534,
SFA6405P,
A73018,
SA11586,
87674,
| Średnica zewnętrzna | 230.12 mm (9.06 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 123.69 mm (4.87 inch) |
| Długość | 492.25 mm (19.38 inch) |
| Długość całkowita | 501.9 mm (19.76 inch) |
| Średnica otworów śrub | 9.93 mm (0.39 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |