Specyfikacja - Cross Reference:
242492501,
P137293,
6.25004,
Y05761911,
AM405W,
1909131,
BS01-129,
021660,
FC950,
P137285,
810792,
LXS37/1,
M526004,
S242492501,
SL8920,
1849127,
AR253,
AEM2140,
FLI6663A,
TM253,
,
SA16293,
22492501,
CF1200,
HD8230,
21660,
526004,
00810792,
2.4249.250.1,
3I0326,
P781391,
NP1909131,
| Średnica zewnętrzna | 149 mm (5.87 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 80.5 mm (3.17 inch) |
| Długość | 316 mm (12.44 inch) |
| Mniejsza śr. zewn. | 176 mm (6.93 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Stożek |
| Marka | Konepac™ |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |