Specyfikacja - Cross Reference:
AF3229,
FA807Q,
FA1596,
ARM1596S,
V788,
CA1596SY,
SFA7640S,
FA15962,
AF137640,
6713617,
FA807,
CA1596ASY,
FPA2522,
6947711,
PCA1596SY,
HDA5186,
70586N,
PA2522,
G431597,
AF2254,
FA15962OE,
LAF2526121030,
AES2083,
AA1294,
SS009,
1362,
482664C1,
A788C,
AF609,
93254,
87254,
IT1596S,
,
A5435,
705085,
| Średnica zewnętrzna | 151.1 mm (5.95 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 123.1 mm (4.85 inch) |
| Długość | 342.9 mm (13.50 inch) |
| Średnica otworów śrub | 16.76 mm (0.66 inch) |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | CASE/CASE IH 482644C1 |
| Typ | Bezpieczeństwo |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Bezpieczeństwo |