Specyfikacja - Cross Reference:
7E2582,
,
51181,
9576P158675,
AF4516M,
810869,
AF2681,
8701B,
AF158675,
81536049,
6N7302,
G1P8482,
00810869,
LA664,
880AIR,
69008875,
FLI6598,
ACI 5824838,
AI3264,
SS017,
6N1681,
81400141,
1P7330,
7N4048,
00810870,
880,
AF4516,
ARM8482,
16818,
QSA1548SY,
42681WIX,
FA624,
G7N1308,
AR162,
3I0433,
| Średnica zewnętrzna | 219.6 mm (8.65 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 177.8 mm (7.00 inch) |
| Długość | 388.1 mm (15.28 inch) |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | CATERPILLAR 7N1308 |
| Typ | Bezpieczeństwo |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Bezpieczeństwo |