- Strona główna
- Filtry hydrauliczne
- Filtry hydrauliczne Donaldson
- Filtr hydrauliczny P163323
P163323 Filtr hydrauliczny
Donaldson P 163323
Producent: Donaldson
Kod produktu: P 163323
dostępność:
wysyłka:
Zamienniki - Filtr hydrauliczny P163323
859086, 00810947, 9576P163323, 71200641, D120594, 3I1761, WH980/3, HF6563, 26838672, 78511592, 675124282071, 85482, ACI 4731995, ACI4731995, A413C05, 73131887, 675214193071, 00810491, SPH9553, 22001, H56061, BT464, 810947, BT8861, , T175002, 243360, 859343, HF6561, 87022001, 00810941, 6598903, 398706, P6883, PM200641,
| Średnica zewnętrzna | 97 mm (3.82 inch) |
| Rozmiar gwintu | 1 3/8-12 UN |
| Długość | 240 mm (9.45 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 70 mm (2.76 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 63 mm (2.48 inch) |
| Styl | Wirujący |
| Marka | Duramax® |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
| Główne zastosowanie | CLARK 6598903 |
BOBCAT
BOBCAT 743
BOBCAT 645
Dbamy o Twoją prywatność
Strona wykorzystuje pliki cookies własne w celu prawidłowego działania jej wszystkich funkcji.
Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Informacje gromadzone za pośrednictwem tych plików cookies przetwarzane są również przez dostawców narzędzi zewnętrznych.
Administratorem Twoich danych będzie włąściciel sklepu filtru.pl oraz niektórzy partnerzy, z którymi współpracujemy.
Czy wyrażasz zgodę na korzystanie z innych niż niezbędne plików cookies na zasadach opisanych w polityce prywatności?
Dzięki plikom cookies poprawiamy funkcjonalność naszej strony oraz wyświetlamy Ci treści, które lepiej odpowiadają na Twoje potrzeby i oczekiwania.
Udzielenie zgody na pliki cookies może się wiązać z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w państwach leżących poza Europejskim Obszarem Gospodarczym jak i z udostępnianiem ich do naszych partnerów oraz podmiotów z nimi współpracujących. Więcej informacji na temat plików cookies znajduje się w polityce prywatności.