Specyfikacja - Cross Reference:
HF3015KFB,
P9600D04N10NBR,
DE6021B1C10,
P164364,
9313204,
07993053,
51685,
MP4459,
938773Q,
84161674,
Y05773609,
07993022,
H9070,
HF9801FD11,
E6020B1U10,
LPA304B12,
1450161,
HF164164,
PR3437Q,
HD8009,
84590107,
7051,
891016SM10NBR,
K210049,
9326801,
HF8066,
CHP625F10XN,
383011094C,
69000056,
HC9600FDS4H,
1191331,
EPB31NFC,
LHE621BTA10SB,
G03437,
22019,
| Materiał uszczelnienia | Nitryl |
| Średnica zewnętrzna | 78.7 mm (3.1 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 43.78 mm (1.72 inch) |
| Długość całkowita | 117.6 mm (4.63 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 9 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 10.3 bar (149 psi) |
| Styl | Wkład |
| Seria | FPK04 |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | PALL HC9600FUS4H |