Specyfikacja - Cross Reference:
DE6020B2U10,
H55130,
VE04521,
BE9600812A,
21910,
H9075,
HF31L10NQ,
9600L122N2,
V6021B2V10,
WGPS9608,
LPA308B12,
7052,
EU4051572,
3713402M1,
RCO83806,
LH4266,
HC9600FMS8H,
57852WIX,
853531225,
47552,
SBF96008S7B,
169600H10LL205SP,
BE9600815A,
F2NNF882M,
HF30262,
3846,
4051572,
7168896,
FD141C10A,
CHP626F10XN,
P164166,
69000051,
07168896,
CH802CD11,
B645752,
| Średnica zewnętrzna | 78.7 mm (3.10 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 43.43 mm (1.71 inch) |
| Długość | 204 mm (8.03 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 9 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 10.3 bar (149 psi) |
| Styl | Wkład |
| Seria | HPK03, HPK04 |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | PALL HC9600FUS8H |