Specyfikacja - Cross Reference:
9576P164170,
D2NP164170,
V6021B5V10,
CHP628F10XN,
DE6021B5C10,
92684,
PL1104A10ANP01,
9326804,
BE96001615A,
R928016955,
64402467,
169600UH10XLE000M,
606460,
P164170,
169600H10LL426UP,
810961,
CH804FD11,
HF3060KFB,
605460,
EPB34NCC,
CH804CD11,
EHP130B15B,
HY20661,
9313212,
SH87163,
6010065,
14841612,
383011100C,
215041,
HF164170,
EPB34NFC,
50P0013,
00810961,
V6021B5C10,
AK3576,
| Średnica zewnętrzna | 78.7 mm (3.10 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 43.43 mm (1.71 inch) |
| Długość | 423.4 mm (16.67 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 9 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 10.3 bar (149 psi) |
| Styl | Wkład |
| Seria | HPK04 |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | PALL HC9600FUS16H |