Specyfikacja - Cross Reference:
HY20200,
P83100GFV,
HF7001,
15250940,
020106,
R928016715,
LPG508V06,
LPH508B03,
386012041C,
MP3201,
15265318,
HF35181,
GHF7137,
LPH508B06,
3I0618,
MP3202,
P164574,
V0411B2L05,
V0411B2V05,
9314003,
PSL0883B203,
HF164574,
LPG508B03,
V0411B2C05,
PSL0883B003,
DE0411B2C05,
9576P164574,
V0411B2V03,
3I0593,
168300SH6SLS000P,
168304SH6XLS000M,
P83100GFB,
P83100HFB,
LPG508B06,
V0411B2C03,
| Materiał uszczelnienia | Nitryl |
| Średnica zewnętrzna | 151.3 mm (5.96 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 106 mm (4.17 inch) |
| Długość | 205.5 mm (8.09 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 7 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 10.3 bar (149 psi) |
| Styl | Wkład |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | PALL HC8300FUN8H |