Specyfikacja - Cross Reference:
169020RH10SLE000P,
21810,
LPP28128,
M1A10NA,
HPO652A10AN,
MP3703,
14560412,
EPB12NFC,
LPP00240,
140096,
169020H10LL115RP,
2HF21H10SLA000P,
P165006,
V3042B1C10,
07160311,
CHP282F10XN,
SH63928,
V3041B1C10,
HF165006,
573201R1,
535FB10AL,
MP3870,
2120136,
3I0647,
191855M4,
HP0652A10ANP01,
HF30199,
138570,
HP0652A10NA,
5W283,
ABZFEN0040101XMB,
LHE282BTA10SB,
LPD204B12,
DE3041B1C10,
CH152FD11,
| Średnica zewnętrzna | 46 mm (1.81 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 25.8 mm (1.02 inch) |
| Długość | 113 mm (4.45 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 9 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 10.3 bar (149 psi) |
| Styl | Wkład |
| Seria | HPK02, FPK02 |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | PALL HC9020FUS4H |