Specyfikacja - Cross Reference:
26838861,
35904,
HF35381,
20322277,
57115WIX,
84115,
403641001,
5002722SUB,
ACI18005395,
206565,
1303212,
SPH12546,
BT8886MPG,
163632186,
15D702,
1002802,
ACI 18005395,
AKK20107,
714122,
RO0715,
92115,
Q6150536,
,
HF173702,
WR35904,
FA0711,
86597482,
SH66025,
P173702432140,
HF9920,
944006Q,
P170311,
203565,
62827440,
062827440,
| Średnica zewnętrzna | 79.5 mm (3.13 inch) |
| Rozmiar gwintu | 2-12 UN |
| Długość | 241.8 mm (9.52 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 79.5 mm (3.13 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 47 mm (1.85 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 11 micron |
| Styl | Wirujący |
| Seria | HMK03 |
| Marka | Duramax® |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |