Specyfikacja - Cross Reference:
333312,
P171540,
D10180BN,
2814066,
DRE4B,
K051236,
K040958,
HHC10191,
Y06016010,
HHC10190,
K051126,
HY18232,
MF1801P25HB,
CR180/3,
TE846,
FFPA11016,
HF7906,
MF1801P25NBP01,
32925100,
1813113,
LI3435,
MF1801P25NBP0101002462,
7608200,
RE50CV1,
116470,
510613908,
SQC00049,
MF1801P25HBP01,
1511018,
PT9175,
00890059,
F18P20A,
K051229,
CR1803,
K040940,
| Średnica zewnętrzna | 95 mm (3.74 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 41 mm (1.61 inch) |
| Długość | 202 mm (7.95 inch) |
| Długość całkowita | 209 mm (8.23 inch) |
| Współczynnik Beta 2 | 27 micron |
| Zawór obejściowy | Tak |
| Ustawienie niskiego zakresu zaworu obejściowego | 1.5 bar (22 psi) |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 10 bar (145 psi) |
| Styl | Wkład |
| Seria | FIK |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
| Główne zastosowanie | F.B.O. CR180 |