Specyfikacja - Cross Reference:
HDA5155,
09059576,
250DX219,
AF181091,
AF516,
102974,
P130767,
AEM2008,
8874001543,
ARM1040,
P770149,
811095,
70393N,
2714300,
CA2517,
3I0839,
42706WIX,
20015630,
AI3313,
AF1643,
G431040,
92367217,
890,
1443319,
WGA302,
81096472,
5000802125,
1096472M91,
300132881,
9059576,
A487,
4930289,
920015930,
C271318,
E2332,
| Średnica zewnętrzna | 264.3 mm (10.41 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 153.3 mm (6.04 inch) |
| Długość | 508.6 mm (20.02 inch) |
| Długość całkowita | 521.3 mm (20.52 inch) |
| Średnica otworów śrub | 22.73 mm (0.89 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |