Specyfikacja - Cross Reference:
47500401,
1219797H1,
MAK7603,
ACI 3328964,
132700,
499511,
SA14785,
84927S,
ADG585,
ACI 83005188,
AS7969,
AS5418,
PA2684FN,
AZA346,
1273AF,
LAF1455,
312534R1,
SL81332,
AM464/1,
SFA1093F,
CD2026,
063339355,
AF1861K,
AF2065,
00811097,
200066,
MDA6071,
SFA64260OFF,
021747,
ACI3024962,
CA5429,
ARM5342,
SFA4773F,
MC3125342R2,
AF4835K,
| Średnica zewnętrzna | 154.8 mm (6.09 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 88.3 mm (3.48 inch) |
| Długość | 279.4 mm (11.00 inch) |
| Średnica otworów śrub | 16.76 mm (0.66 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | MASSEY FERGUSON 1096468M91 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Żebrowany |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |