Specyfikacja - Cross Reference:
274680,
LA567,
420051C91,
792916C91,
T1766,
462587C91,
162587C91,
SA10822,
415371C91,
9304100063,
SMP181099,
3827629,
AL0203001,
1007,
1685307C1,
220055099,
A72876,
AF872,
S1728,
PMA118047,
AR592,
AEM2106,
7C8309,
521654C91,
598031C91,
439850C91,
3017002,
465945C92,
220010185,
3028847,
811098,
70140N,
42960WIX,
530166,
X304321,
| Średnica zewnętrzna | 351.6 mm (13.84 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 241 mm (9.49 inch) |
| Długość | 458.7 mm (18.06 inch) |
| Długość całkowita | 471.4 mm (18.56 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Rodzina filtrów | EBB |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |