Specyfikacja - Cross Reference:
TA7362,
723AIR,
DF297X,
N1316,
QSA223,
SFA9851,
PCA223,
SA10281,
1046Z43,
4L9892,
FO1070,
HF1210,
00811104,
42851WIX,
101189,
324,
A284C,
92302511,
0784400,
9570,
G4L9851,
9576P181107,
N1116,
LA107,
AF723,
70271N,
LK3702,
6948788,
OC13090,
U019327,
687624,
93851,
LAF851,
HD8407,
PMA4L9851,
| Średnica zewnętrzna | 264.4 mm (10.41 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 150.1 mm (5.91 inch) |
| Długość | 196.8 mm (7.75 inch) |
| Długość całkowita | 209.5 mm (8.25 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | CATERPILLAR 4L9851 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |