Specyfikacja - Cross Reference:
SC90284,
P181131,
SL8973,
,
WGA424,
687668,
CA5067,
AEM2242,
46266WIX,
A5547,
SFA1131P,
020142,
88266,
A33509,
1592,
9576P181131,
AF181131,
A172C,
N0728,
G7G8116,
94266,
AF3509,
HDA5230,
SFA1131,
AF1876,
00811121,
PA2613,
20142,
84939S,
70047N,
HD8431,
CRC11994-AA,
ARM181131,
7G8116,
AF745,
| Średnica zewnętrzna | 154.8 mm (6.09 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 88.3 mm (3.48 inch) |
| Długość | 177.8 mm (7.00 inch) |
| Długość całkowita | 190.5 mm (7.50 inch) |
| Średnica otworów śrub | 16.76 mm (0.66 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | CATERPILLAR 7G8116 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |