Specyfikacja - Cross Reference:
HD6605,
3015349,
4078927,
4031216,
50005252,
2515885,
56964562,
12000204,
9059560,
811055,
1408439,
HD8900,
PB2433,
330560501,
43669,
52242971,
000036475,
3010306,
PB0687,
AF879,
420003,
VS2186HD,
00811055,
P182038,
3745965,
6945659,
9576P181038,
SA10829,
694488,
HF153,
3I0791,
D988635,
873159,
AF182038,
P181038,
| Średnica zewnętrzna | 446.6 mm (17.58 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 281.1 mm (11.07 inch) |
| Długość | 585.7 mm (23.06 inch) |
| Długość całkowita | 598.4 mm (23.56 inch) |
| Średnica otworów śrub | 22.73 mm (0.89 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Rodzina filtrów | SRG |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |