- Strona główna
- Filtry powietrza
- Filtry powietrza Donaldson
- Filtr powietrza P182042
P182042 Filtr powietrza
Donaldson P 182042
Producent: Donaldson
Kod produktu: P 182042
dostępność:
wysyłka:
Zamienniki - Filtr powietrza P182042
687768, AE23170, 4Q5522, 70P182042, 62303702, 21237051, 745304600, 461078300, 3001893, 45907, 35298108, S2450, C38014X, Y05783702, 42258WIX, 1236970H1, VE1062, 5507994, 110339504, 7008443, 52252061, 4710052, R6150583, 76141573, HD7775, 460C039, 84428272-CNH, HD6430, 7364869, 91172, 5001829352, 687488, 3018051123, 3013212, 11033950,
| Średnica zewnętrzna | 372.9 mm (14.68 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 262.6 mm (10.34 inch) |
| Długość | 610.1 mm (24.02 inch) |
| Długość całkowita | 622.8 mm (24.52 inch) |
| Średnica otworów śrub | 22.74 mm (0.90 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Rodzina filtrów | STG |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
HITACHI
HITACHI EX8000
HITACHI EX3500-2
HITACHI EX3500
HITACHI EX1800
HITACHI EX1100BE
HITACHI EX1100-3
HITACHI EX1100-3
HITACHI EX1100
HITACHI EX1100
HITACHI EH750-2
HITACHI EH750
HITACHI EH700-2
HITACHI EH700
HITACHI EH1700
HITACHI EH1600
VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT
VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT A40C
VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT A40
VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT A35C
Dbamy o Twoją prywatność
Strona wykorzystuje pliki cookies własne w celu prawidłowego działania jej wszystkich funkcji.
Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Informacje gromadzone za pośrednictwem tych plików cookies przetwarzane są również przez dostawców narzędzi zewnętrznych.
Administratorem Twoich danych będzie włąściciel sklepu filtru.pl oraz niektórzy partnerzy, z którymi współpracujemy.
Czy wyrażasz zgodę na korzystanie z innych niż niezbędne plików cookies na zasadach opisanych w polityce prywatności?
Dzięki plikom cookies poprawiamy funkcjonalność naszej strony oraz wyświetlamy Ci treści, które lepiej odpowiadają na Twoje potrzeby i oczekiwania.
Udzielenie zgody na pliki cookies może się wiązać z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w państwach leżących poza Europejskim Obszarem Gospodarczym jak i z udostępnianiem ich do naszych partnerów oraz podmiotów z nimi współpracujących. Więcej informacji na temat plików cookies znajduje się w polityce prywatności.