Specyfikacja - Cross Reference:
LA1498,
WGA1103,
P529292,
88742,
46742WIX,
1327167,
00811898,
811898,
504421D1,
P532509,
S7414A,
AF2210,
20391,
LAF4509,
RS3514,
1327173,
ARM2509,
A5564,
A75009,
94742,
RS3514XP,
46742,
AF25034M,
C32160,
AF25137M,
S1722T,
FC921,
,
331684,
AE27520,
SA16023,
6I2509,
AF532509,
SFA2509P,
020391,
| Średnica zewnętrzna | 317.6 mm (12.50 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 208.4 mm (8.20 inch) |
| Długość | 470.4 mm (18.52 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | CATERPILLAR 6I2509 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Uszczelnienie promieniowe |
| Marka | RadialSeal™ |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |