Specyfikacja - Cross Reference:
RS3528,
83297,
249999033,
3140109,
23114,
94434,
DA2567,
,
AF2245,
1449A,
TY005910533781,
SL8430,
A5537,
88434,
6I1450,
21618,
FSR8025,
0096I1450,
DNP533109,
A1552C,
46434WIX,
3067066,
CA7710,
021618,
P533109,
D141107,
FC870,
LA1561,
LAF8404,
WGA1104,
AF533109,
1804133,
AF25279,
141107,
2609703,
| Średnica zewnętrzna | 207.6 mm (8.17 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 105.9 mm (4.17 inch) |
| Długość | 154.2 mm (6.07 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Uszczelnienie promieniowe |
| Marka | RadialSeal™ |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |