Specyfikacja - Cross Reference:
14440115,
,
1525401,
48127812,
P533930,
E787L,
20276814,
5801769395,
IT2076,
A65154,
LAF3930,
1567637,
WGA1107,
ADZ92229,
3000180C1,
88664,
23160026,
AF25355,
8980714230,
FC910,
8124718010,
F6HZ9601AA,
46664WIX,
H01610,
RE51629,
AF25354,
DA2702,
LA1610,
39237706,
1444115,
P533655,
46664,
YL00003418,
A2012C,
2906469400,
| Średnica zewnętrzna | 281.6 mm (11.09 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 147.4 mm (5.80 inch) |
| Długość | 384.8 mm (15.15 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Rodzina filtrów | EPG |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Uszczelnienie promieniowe |
| Marka | RadialSeal™ |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |