Specyfikacja - Cross Reference:
V4872,
LF299F,
65055105032,
L305,
92734MP,
PH3786,
85734MP,
FL1995,
85114089,
LF299,
LF9027,
17214673710,
MO3786,
85734,
S71,
TG3786,
PH4872,
K40,
PF2174F,
LF3974,
40050800036,
VO63,
PF2174,
,
ACI11002020,
L3786,
LFP2286,
C5002,
LF3630,
65055105032A,
SP4513,
C4872,
E4TZ6731A,
T39B,
SDF99,
| Średnica zewnętrzna | 108 mm (4.25 inch) |
| Rozmiar gwintu | 1 1/2-16 UN |
| Długość | 204 mm (8.03 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 99 mm (3.90 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 90 mm (3.54 inch) |
| Skuteczność 99% | 17 micron |
| Std. test skuteczności | SAE J1858 |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 6.9 bar (100 psi) |
| Typ | Pełny przepływ |
| Styl | Wirujący |