Specyfikacja - Cross Reference:
J3250334,
N152H1010,
PH2870,
5003460,
892 018 082 01,
5203217,
7724167,
5017582,
002 811 535 1,
056 115 561 G,
026 115 561 3,
059115561B,
A800X6714KA,
5006951,
84 FM 6714 AA,
T6720,
LF3568,
546898,
037 115 561 A,
3I2021,
5120700509,
1930327,
035116561,
A780X6714HA,
030115561D,
59115562,
5000184,
691M6714AA,
XE021030288A,
85391,
030 115 561 D,
7701415078,
PH2870A,
6174457,
035 116 561,
| Średnica zewnętrzna | 82 mm (3.23 inch) |
| Rozmiar gwintu | 3/4-16 UN |
| Długość | 112 mm (4.41 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 66 mm (2.60 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 57 mm (2.24 inch) |
| Skuteczność 99% | 40 micron |
| Std. test skuteczności | ISO 4572 |
| Zawór zapobiegania opróżnieniu filtra | Nie |
| Zawór obejściowy | Tak |
| Ustawienie niskiego zakresu zaworu obejściowego | 1 bar (15 psi) |
| Ustawienie wysokiego zakresu zaworu obejściowego | 1.3 bar (19 psi) |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 5.2 bar (75 psi) |
| Typ | Pełny przepływ |
| Styl | Wirujący |
| Główne zastosowanie | KUBOTA 1542632430 |