Specyfikacja - Cross Reference:
2800002,
9093S,
SFO0123,
SP4265,
IO348,
LF551257,
LF3546,
348K,
1132400482,
KNH0403,
B337,
132401230,
71457012,
57406WIX,
3H1756,
1113240161Q,
7308715,
1132401610,
8970261342,
YZ1132400632,
1132400632,
1132401611,
SFO0048,
B7164,
348AK,
132401610,
P551257,
11132401610,
YZ1132401612,
X13201012,
1132400590,
L312,
,
LFP5919,
1132400591,
| Średnica zewnętrzna | 110 mm (4.33 inch) |
| Rozmiar gwintu | M20 x 1.5 |
| Długość | 162 mm (6.38 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 105 mm (4.13 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 95 mm (3.74 inch) |
| Skuteczność 99% | 30 micron |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 6.9 bar (100 psi) |
| Typ | Pełny przepływ |
| Styl | Wirujący |
| Główne zastosowanie | ISUZU X13201012 |