Specyfikacja - Cross Reference:
C3TZ6731A,
SH37,
WO1742,
OF1742,
DNP550784,
9576P550784,
6934408,
P559127,
EJPJ6714AA,
OP288,
T081060,
LFP784,
L784,
804442C1,
9Y4469,
PER288,
811334,
T37B,
V288,
HSO108,
00811334,
L205U,
SL30288,
E288,
SP4517/1,
WLFP784,
D605,
020503020,
688564,
3130925,
T37,
6721532,
920S,
173,
L30288,
| Średnica zewnętrzna | 107 mm (4.21 inch) |
| Rozmiar gwintu | 1 1/2-16 UN |
| Długość | 147 mm (5.79 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 99 mm (3.90 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 90 mm (3.54 inch) |
| Skuteczność 99% | 40 micron |
| Std. test skuteczności | ISO 16889 |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
| Typ | Pełny przepływ |
| Styl | Wirujący |