Specyfikacja - Cross Reference:
323264,
29802075,
88308129,
234099,
84550621,
11993686,
2370631,
247051,
IF4037,
9831967,
814780,
D146735,
D87214,
HS7639,
20527,
11992886,
04697505,
246262,
19982301,
HS7634,
3I1980,
MCD146735,
3229980,
281875,
9210280004,
90204732,
04110147,
146735,
6247050,
58886136,
2340990,
4697505,
ABP3001583,
119936862,
108668,
| Średnica zewnętrzna | 97.03 mm (3.82 inch) |
| Rozmiar gwintu | 2-16 UN |
| Długość | 138.78 mm (5.46 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 70.15 mm (2.76 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 63.1 mm (2.48 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 23 micron |
| Zawór obejściowy | Tak |
| Ustawienie niskiego zakresu zaworu obejściowego | 1.5 bar (22 psi) |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Styl | Wirujący |