Specyfikacja - Cross Reference:
10906087,
A547,
L95405,
C11554430,
MD118,
68DB9601AC,
68DB9601A,
768DB9601AC,
169474,
6089380,
9391941,
A937,
021953,
7305100,
270017,
AF771505,
701646,
37H3737,
ADG504,
26510181,
81DB9601FA,
SA13978,
32201202,
244A,
413096,
10906067,
PC89,
GFE1211,
98R06EC2,
1987430065,
Y05779900,
945636,
AZA317,
1560687,
AP900,
| Średnica zewnętrzna | 201.2 mm (7.92 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 90.6 mm (3.57 inch) |
| Długość | 330 mm (12.99 inch) |
| Długość całkowita | 342.7 mm (13.49 inch) |
| Średnica otworów śrub | 16.5 mm (0.65 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |