- Strona główna
- Filtry powietrza
- Filtry powietrza Donaldson
- Filtr powietrza, zewnętrzny P771509
P771509 Filtr powietrza, zewnętrzny
Donaldson P 771509
Producent: Donaldson
Kod produktu: P 771509
dostępność:
wysyłka:
Zamienniki - Filtr powietrza, zewnętrzny P771509
GA 206, A830X9601ARA, ADD62210, GA1085, DGM01334, SMP771509, 60A, AM432/1, MD234, LAF 8601, J1326011, MA 706, B661, P151951, 92347117, A 830 X 9601 ARA, EFA320, FC303, A77761, 93154E, MA706, 12702800, AM 461, GA318, FFA835, ARM 2407, PC197, C 24 700/1, C24700/1, 81083040039, A1214, 801 155 191, 84880S, AHI1030, LX 274,
| Średnica zewnętrzna | 242 mm (9.53 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 132 mm (5.20 inch) |
| Długość | 486 mm (19.13 inch) |
| Długość całkowita | 499 mm (19.65 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
KAESSBOHRER
KAESSBOHRER SG180
MAN
MAN SR280
Dbamy o Twoją prywatność
Strona wykorzystuje pliki cookies własne w celu prawidłowego działania jej wszystkich funkcji.
Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Informacje gromadzone za pośrednictwem tych plików cookies przetwarzane są również przez dostawców narzędzi zewnętrznych.
Administratorem Twoich danych będzie włąściciel sklepu filtru.pl oraz niektórzy partnerzy, z którymi współpracujemy.
Czy wyrażasz zgodę na korzystanie z innych niż niezbędne plików cookies na zasadach opisanych w polityce prywatności?
Dzięki plikom cookies poprawiamy funkcjonalność naszej strony oraz wyświetlamy Ci treści, które lepiej odpowiadają na Twoje potrzeby i oczekiwania.
Udzielenie zgody na pliki cookies może się wiązać z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w państwach leżących poza Europejskim Obszarem Gospodarczym jak i z udostępnianiem ich do naszych partnerów oraz podmiotów z nimi współpracujących. Więcej informacji na temat plików cookies znajduje się w polityce prywatności.