Specyfikacja - Cross Reference:
EFA 321,
E289L,
EFA321,
1 457 429 039,
FLI6273,
12786300,
MF706A,
SMP771551,
A 57112,
C 26 315/4,
FFA10745,
EFA236,
AZA 151,
FR1111,
PA3427,
MF 706 A,
LK3335,
FA 3323,
9 451 160 050,
WGA29,
5004 774,
AG385,
EFA 236,
FA3323,
9451160050,
1457429039,
A830X9601ASA,
347439,
P771551,
ARM34-7437,
MA6620,
2075,
A 780 X 9601 AHA,
L2582740,
,
| Średnica zewnętrzna | 268 mm (10.55 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 195 mm (7.68 inch) |
| Długość | 269 mm (10.59 inch) |
| Długość całkowita | 282 mm (11.10 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |