Specyfikacja - Cross Reference:
0987768,
PA3854FN,
26510312,
021905,
330570032,
S7227A,
FLI6861,
27.227.00,
AEK2608,
941441,
P771555,
3540392M1,
49847WIX,
987768,
6211436000,
LX1579,
2292387,
,
HD9191,
CH1012390,
L01930603,
AF771555,
1006846,
20089,
92945377,
P133138,
SL81663,
49847,
C28357,
HM1930603,
1930603,
01930603,
L2650576,
26510306,
LAF88221522204,
| Średnica zewnętrzna | 201.1 mm (7.92 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 134.9 mm (5.31 inch) |
| Długość | 406 mm (15.98 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | CASE/CASE IH 1930603 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Żebrowany |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |