- Strona główna
- Filtry powietrza
- Filtry powietrza Donaldson
- Filtr powietrza, zewnętrzny P772522
P772522 Filtr powietrza, zewnętrzny
Donaldson P 772522
Producent: Donaldson
Kod produktu: P 772522
dostępność:
wysyłka:
Zamienniki - Filtr powietrza, zewnętrzny P772522
P133138, AF772522, HD9888, 1930784, , P1950582, B100057, 7405233, 147777, DOX18913, BS01-346, 20665, 94749001, 1190147, L01930784, P772522, M2150534, RE33886, AF4905M, 4710045, 020665, 3I1467, 1849133, PA3675, P771522, SFA4905P, DNP772522, DDX18913, 2.4249.380.1, 1487587, SL5624, 3216708201, C28750, X1950582, 00811589,
| Średnica zewnętrzna | 234.2 mm (9.22 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 122.9 mm (4.84 inch) |
| Długość | 393.9 mm (15.51 inch) |
| Długość całkowita | 405.9 mm (15.98 inch) |
| Średnica otworów śrub | 15 mm (0.59 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
CASE/CASE IH
CASE/CASE IH 888
CASE/CASE IH 688
LIEBHERR
LIEBHERR PR722B
LIEBHERR PR721CM
LIEBHERR PR721C
LIEBHERR LR622M
LIEBHERR LR622
LIEBHERR LR621C
LIEBHERR LR611M
LIEBHERR LR611 LH
Dbamy o Twoją prywatność
Strona wykorzystuje pliki cookies własne w celu prawidłowego działania jej wszystkich funkcji.
Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Informacje gromadzone za pośrednictwem tych plików cookies przetwarzane są również przez dostawców narzędzi zewnętrznych.
Administratorem Twoich danych będzie włąściciel sklepu filtru.pl oraz niektórzy partnerzy, z którymi współpracujemy.
Czy wyrażasz zgodę na korzystanie z innych niż niezbędne plików cookies na zasadach opisanych w polityce prywatności?
Dzięki plikom cookies poprawiamy funkcjonalność naszej strony oraz wyświetlamy Ci treści, które lepiej odpowiadają na Twoje potrzeby i oczekiwania.
Udzielenie zgody na pliki cookies może się wiązać z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w państwach leżących poza Europejskim Obszarem Gospodarczym jak i z udostępnianiem ich do naszych partnerów oraz podmiotów z nimi współpracujących. Więcej informacji na temat plików cookies znajduje się w polityce prywatności.