Specyfikacja - Cross Reference:
A865,
148010420700,
NI1654600HI,
1480142070,
PA2868FN,
A1429C,
ARM16546,
3044227,
137392,
VY12935012900,
4M124756,
ARM992070,
IA377S,
FC642K,
3202032,
YM12935012900,
CAK7391,
AF4973K,
9142206530,
A35300,
AF54050,
129350-12900,
177632200171,
12935012900,
YM129350129,
1654600H10B,
U2080103271,
2080103271,
177042200071,
VV12935012900,
,
ME8970763960,
46262WIX,
ADG799,
94262,
| Średnica zewnętrzna | 104 mm (4.09 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 62.9 mm (2.48 inch) |
| Długość | 189 mm (7.44 inch) |
| Średnica otworów śrub | 16.8 mm (0.66 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | NISSAN/UD TRUCKS 1654605H10 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Żebrowany |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |