Specyfikacja - Cross Reference:
7305420,
DNP776159,
MD622,
LK3675,
BBU8383,
84888S,
AT2102,
P776159,
BBU6633,
92114308700,
SA11763,
AZA191T,
AF776159,
Y03753100,
325A,
ABU3731,
AT2110,
AH776159,
AT2109,
AT2112,
AT2105,
Y05753706,
AT2104,
AZA191,
AT2108,
Y03583107,
95518,
ACU3731,
AT2106,
SL5649,
LA1360,
6520781,
3289771R91,
46737WIX,
94737,
| Średnica zewnętrzna | 210 mm (8.27 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 120 mm (4.72 inch) |
| Długość | 470.7 mm (18.53 inch) |
| Mniejsza śr. zewn. | 182 mm (7.17 inch) |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Stożek |
| Marka | Konepac™ |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |