Specyfikacja - Cross Reference:
AF4570K,
3621284M1,
,
LA1584,
88526,
TM257,
CA5143,
CH0611941,
AF776358,
SL6079,
24088,
PA2790FN,
46526WIX,
55010001,
A1592C,
AF2168,
9705K,
AI341008,
SFA6002PF,
WGC450,
AZA386,
P776358,
SA14520K,
WGA453K,
ARM6002,
CA7109,
94526,
AR257,
WGCS450,
3I2065,
LAF8515E,
382AF,
FC489K,
MD712K,
024088,
| Średnica zewnętrzna | 133 mm (5.24 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 71.5 mm (2.81 inch) |
| Długość | 341 mm (13.43 inch) |
| Średnica otworów śrub | 12 mm (0.47 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Żebrowany |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |