Specyfikacja - Cross Reference:
42169E,
2292,
CA4584,
10 90 6786,
S7940A,
CA 4584,
1 457 429 883,
1457429883,
WG1434103,
VFA345,
12706700,
P780291,
002 094 70 04,
,
B2M039PR,
A60497,
WG1426897,
FE06786,
EAF282,
154070501070,
6786,
QFA0855,
WG1018385,
A140328,
9670,
E285L,
SB 237,
XA1430,
81-21036-SX,
20947004,
HP4567A,
SA14641,
PF1250,
LX 83,
EAF3411.20,
| Średnica zewnętrzna | 148 mm (5.83 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 72 mm (2.83 inch) |
| Długość | 294 mm (11.57 inch) |
| Długość całkowita | 306.7 mm (12.07 inch) |
| Średnica otworów śrub | 11 mm (0.43 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |