Specyfikacja - Cross Reference:
FA 3195,
1500328,
MAT 6926,
P780815,
LX732,
MAT6926,
FC614,
E562L,
1665563,
SB 3198,
HP 997,
C261220,
A2405,
SL4885,
HF 657,
AF4885,
WGA1027,
,
HF657,
FLI9003,
MA 743,
16655631,
AF780815,
PA2982,
ADG 1101,
S7549A,
AF25294,
MD-7140,
AEM2558,
1347A,
AF4558,
2.14066,
2.14062,
ANF619,
CA5454SY,
| Średnica zewnętrzna | 258 mm (10.16 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 160 mm (6.30 inch) |
| Długość | 528.5 mm (20.81 inch) |
| Długość całkowita | 546.5 mm (21.52 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | VOLVO 1665563 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |