Specyfikacja - Cross Reference:
1503833,
AF337,
42312WIX,
GA660,
FL6186,
92216317,
701A,
A575,
FA1894,
2721E6714A,
3087100,
3222188196,
AF781398,
FPA3052,
AF25830,
VFA105,
WGA165,
11110217,
LI3991,
GFE1019,
EFA340,
213E9601B,
AF4018,
93312,
DORY9601C,
2735E9601A,
893500079,
RS4579,
9403080,
0142166.0,
FC2159,
AFA27,
ACI0939668,
84969S,
FA96,
| Średnica zewnętrzna | 362.8 mm (14.28 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 228.1 mm (8.98 inch) |
| Długość | 480 mm (18.90 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Główne zastosowanie | VOLVO 11110217 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Uszczelnienie promieniowe |
| Marka | RadialSeal™ |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |