- Strona główna
- Filtry powietrza
- Filtry powietrza Donaldson
- Filtr powietrza P783871
P783871 Filtr powietrza
Donaldson P 783871
Producent: Donaldson
Kod produktu: P 783871
dostępność:
wysyłka:
Zamienniki - Filtr powietrza P783871
FLI9076, S0069, ADG1627, 14-12 321 0009, P783871, SA16368, 167 2463, 1433690, AF25872, 143 3690, 1667999, AEM 2800, SA16368, MA1433, E498L01, 1529698, E498L, 0 986 626 794, APUC43, P783289, AEM2800, P783871, R509, C22478/1, CA9824, 1644642, FA3380, MDA9279, FA 3380, RA6116, MD-7622, AM447/7, AF27712, RS5431, 1672463,
| Średnica zewnętrzna | 208 mm (8.19 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 120 mm (4.72 inch) |
| Długość | 321 mm (12.64 inch) |
| Skuteczność | 99.95 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Uszczelnienie promieniowe |
| Marka | RadialSeal™ |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
DAF
DAF LF55.190
DAF LF55.180
DAF LF55.170
DAF LF45.190
DAF LF45.180
DAF LF45.170
DAF LF45.150
DAF LF45.140
DAF LF45.130
Dbamy o Twoją prywatność
Strona wykorzystuje pliki cookies własne w celu prawidłowego działania jej wszystkich funkcji.
Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Informacje gromadzone za pośrednictwem tych plików cookies przetwarzane są również przez dostawców narzędzi zewnętrznych.
Administratorem Twoich danych będzie włąściciel sklepu filtru.pl oraz niektórzy partnerzy, z którymi współpracujemy.
Czy wyrażasz zgodę na korzystanie z innych niż niezbędne plików cookies na zasadach opisanych w polityce prywatności?
Dzięki plikom cookies poprawiamy funkcjonalność naszej strony oraz wyświetlamy Ci treści, które lepiej odpowiadają na Twoje potrzeby i oczekiwania.
Udzielenie zgody na pliki cookies może się wiązać z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w państwach leżących poza Europejskim Obszarem Gospodarczym jak i z udostępnianiem ich do naszych partnerów oraz podmiotów z nimi współpracujących. Więcej informacji na temat plików cookies znajduje się w polityce prywatności.