Specyfikacja - Cross Reference:
2009540,
4.65868,
AF583,
F8HZ-9601-A,
42611,
4.65858,
FA665,
957 094 00 04,
Y057.539.02,
MD 620079,
PA2500,
9570940004,
A9570940004,
503 634 C 91,
RDK9018,
483 316 C 1,
P148044,
483316C1,
ARM12-9472,
P129472,
ARM 12-9472,
A 957 094 00 04,
WGA374,
AZA052,
F026400284,
LAF 9472,
HP413,
HDA5841,
E840L,
3I-0223,
A83058,
1534625,
LAF9472,
587 425 C 1,
503634C91,
| Średnica zewnętrzna | 220 mm (8.66 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 132.4 mm (5.21 inch) |
| Długość | 711 mm (27.99 inch) |
| Mniejsza śr. zewn. | 146 mm (5.75 inch) |
| Skuteczność | 99.95 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Stożek |
| Marka | Konepac™ |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza, trudnopalna |