- Strona główna
- Filtry oleju
- Filtry oleju Donaldson
- Filtr oleju P954588
P954588 Filtr oleju
Donaldson P 954588
Producent: Donaldson
Kod produktu: P 954588
dostępność:
wysyłka:
Zamienniki - Filtr oleju P954588
W13004, 5042 13799, DGM/O99999, FE104299, 5801592275, 5000 54655, 6508700, OE 693, H311W, 504213800, S5083OC, MD-729, S 5083 OC, 1535310, 504213799, 5801592262, P954588, 504213801, PA05H07EV, 504120410, 5000 54654, 5801592275-CNH, DGM/O 99999, 6528700, 2996416, 87495086, SO4999, S5087OC, OR39, 500054655, P7495, 65.087.00, UF6508700, 5042 13801, 299 6416,
| Średnica zewnętrzna | 138 mm (5.43 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 50 mm (1.97 inch) |
| Długość | 348 mm (13.70 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 130 mm (5.12 inch) |
| Skuteczność 99% | 12 micron |
| Std. test skuteczności | ISO 4548-12 |
| Zawór zapobiegania opróżnieniu filtra | Nie |
| Zawór obejściowy | Nie |
| Typ | Pełny przepływ |
| Styl | Wirujący |
| Główne zastosowanie | IVECO 504213799 |
IVECO
IVECO TRAKKER 540
IVECO TRAKKER 480
IVECO TRAKKER 440
IVECO TRAKKER 410
IVECO STRALIS 440S56
IVECO STRALIS 440S54
IVECO STRALIS 440S50
IVECO STRALIS 440S48
IVECO STRALIS 440S46
IVECO STRALIS 440S45
IVECO STRALIS 440S43
IVECO STRALIS 440S42
IVECO STRALIS 440S40
IVECO STRALIS 320S50
IVECO STRALIS 320S45
IVECO STRALIS 320S42
IVECO STRALIS 320S36
IVECO STRALIS 260S56
IVECO STRALIS 260S54
IVECO STRALIS 260S50
IVECO STRALIS 260S48
IVECO STRALIS 260S46
IVECO STRALIS 260S45
IVECO STRALIS 260S43
IVECO STRALIS 260S42
IVECO STRALIS 260S40
IVECO STRALIS 190S50
IVECO STRALIS 190S48
IVECO STRALIS 190S46
IVECO STRALIS 190S45
IVECO STRALIS 190S43
IVECO STRALIS 190S42
IVECO STRALIS 190S40
IVECO 560
IVECO 500
IVECO 500
IVECO 450
IVECO 450
IVECO 420
IVECO 420
IVECO 380
NEW HOLLAND
NEW HOLLAND FR9090
NEW HOLLAND FR9080
NEW HOLLAND FR9060
NEW HOLLAND FR9050
NEW HOLLAND FR9040
Dbamy o Twoją prywatność
Strona wykorzystuje pliki cookies własne w celu prawidłowego działania jej wszystkich funkcji.
Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Informacje gromadzone za pośrednictwem tych plików cookies przetwarzane są również przez dostawców narzędzi zewnętrznych.
Administratorem Twoich danych będzie włąściciel sklepu filtru.pl oraz niektórzy partnerzy, z którymi współpracujemy.
Czy wyrażasz zgodę na korzystanie z innych niż niezbędne plików cookies na zasadach opisanych w polityce prywatności?
Dzięki plikom cookies poprawiamy funkcjonalność naszej strony oraz wyświetlamy Ci treści, które lepiej odpowiadają na Twoje potrzeby i oczekiwania.
Udzielenie zgody na pliki cookies może się wiązać z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w państwach leżących poza Europejskim Obszarem Gospodarczym jak i z udostępnianiem ich do naszych partnerów oraz podmiotów z nimi współpracujących. Więcej informacji na temat plików cookies znajduje się w polityce prywatności.