Specyfikacja - Cross Reference:
05730122,
021688,
718570,
SA11844,
032003B,
AG718570,
810687,
LA854,
51776979,
36876019,
0914633,
HDA5469,
250C140,
3H1094,
20X98,
4044446,
459300016505,
3I0190,
09031711,
S7459A,
AF3245,
700611500,
62016040,
FR1028,
39207972,
AF667,
DNP124860,
9304100169,
WGA432S,
29321373,
AF124860,
AF2494,
651493,
CA2541SY,
1DX177,
| Średnica zewnętrzna | 194.1 mm (7.64 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 153.4 mm (6.04 inch) |
| Długość | 457.2 mm (18.00 inch) |
| Średnica otworów śrub | 22.73 mm (0.89 inch) |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Rodzina filtrów | FVG |
| Główne zastosowanie | TEREX 9031711 |
| Typ | Bezpieczeństwo |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Bezpieczeństwo |