Specyfikacja - Cross Reference:
360628329,
FR1027,
021669,
19502418,
A73185,
DNP181043,
N1788,
SL8948,
P1020953030,
P124861,
250D35B,
PCA2541,
FC651,
29321372,
PA2518,
HP741,
9052907,
42493WIX,
391081142,
DK43483,
6947758,
09059565,
21669,
AEM2052,
A1125C,
05730121,
LA855,
1DX178,
AF3348,
3I0958,
AF2493,
AF1828,
G124861,
P181043,
20X97,
| Średnica zewnętrzna | 307.2 mm (12.09 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 196.1 mm (7.72 inch) |
| Długość | 508 mm (20.00 inch) |
| Długość całkowita | 520.7 mm (20.50 inch) |
| Średnica otworów śrub | 22.73 mm (0.89 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Rodzina filtrów | FVG |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |